Het Jeris Hotel is idyllisch gelegen aan de oever van een groot meer en middenin de bossen. Je verblijft hier in comfortabele hotelkamers of typisch Finse blokhutten en het is een ideale uitvalsbasis voor koppels of families die op zoek zijn naar een actieve sneeuwvakantie. Tijdens dit weekprogramma kan je o.a. deelnemen aan avontuurlijke tochten met hondenslede, rendierslede of sneeuwscooter.
Afreis: elke zaterdag of zondag van 03.01.21 - 18.04.21
Duur: 8 dagen
Formule: volpension
Deelnemers: maximaal 22 personen per groep
Vluchten: tarieven op aanvraag
Luchthaven: Kittilä (KTT) op 75km
Transfers: inbegrepen
© Hotel Jeris/Harriniva
© Jeris Cabin/Harriniva
© Jeris Cabin/Harriniva
Ligging: gelegen aan een groot meer in de omgeving van Muonio. Het mooie Pallas-Ounastunturi Nationaal Park ligt niet veraf.
Faciliteiten: receptie, bar, restaurant, skiruimte, spagedeelte met 2 verwarmde relaxbaden, 25m lang ijswak in het meer waar je ook 's winters kan zwemmen, een elektrisch verwarmde sauna en een authentieke rooksauna.
Accommodaties:
- 26 comfortabele hotelkamers in wildernisstijl die allemaal beschikken over een eigen badkamer met douche of bad.
- Gezellige blokhutten in Finse stijl geschikt voor 2 tot 7 personen. De blokhutten zijn tussen 36m² en 70m² groot en bevinden zich op max. 500m wandelen van het hotel in het bos of aan de rand van het meer. Ze beschikken over een woonkamer met kookhoek, salon, open haard, televisie, droogkast, 1 of meerdere slaapkamers en badkamer met douche/wc en privé-sauna.
Prijzen per persoon in euro:
Prijs | |
---|---|
Volwassene in dubbel kamer | € 1480 |
Volwassene in single kamer | € 1900 |
Extra bed kind 5-12j. als 2de persoon | € 1110 |
Extra bed kind 5-12j. als 3de of 4de persoon | € 890 |
Supplement blokhut type A (min. 2 personen) | € 245 |
Supplement blokhut type B (min. 3 personen) | € 175 |
Supplement blokhut type C (min. 4 personen) | € 140 |
Prijs | |
---|---|
Volwassene in dubbel kamer | € 1690 |
Volwassene in single kamer | € 2110 |
Extra bed kind 5-12j. als 2de persoon | € 1270 |
Extra bed kind 5-12j. als 3de of 4de persoon | € 1015 |
Supplement blokhut type A (min. 2 personen) | € 245 |
Inbegrepen:
Optioneel:
Facultatief kan een annulatie- en/of bijstandsverzekering worden afgesloten.
Praktisch: